na początek ;)

na początek ;)

sobota, 16 marca 2013

zaległości

Ostatnio przez ogromną ilość nadgodzin w pracy jestem wiecznie zmęczona i śpiąca. z tego powodu już dawno nie było żadnego posta, a nazbierało się tego... Przede wszystkim mus napisać o wymiance urodzinowej, w której brałam udział. Moją parą była Na stole (- tu przekierowanie od razu na opis wymianki) . Zgodnie z podanymi preferencjami uszyłam- kosmetyczkę, przybornik wiszący i zrobiłam zakładkę z koralikową kulką. Plus oczywiście przydasie i słodycze.
 Ja za to dostałam świetną puszkę w decoupage, figurkę (która wisi na ścianie w mojej pracowni) , przydasie, słodycze i pachnący woreczek :) . Jestem baaaardzo zadowolona z tej wymianki bo rzeczy, które dostałam są takie jak lubię  najbardziej :) .
Zdjęcie autorstwa mojej pary wymiankowej i zapożyczone z podsumowania.

I jeszcze komplet kalii z fimo. Ten komplecik pojechał gdzieś w Polskę ;) (nie pamiętam już gdzie... ) . Zawieszka jest trochę większa od kolczyków. Takie kalie - tylko same kolczyki pojechały do Butterrchilli. A pojechały do niej po moim candy. To był dodatkowy prezent osobie, która często bywa i komentuje na moim blogu :)
 No i nie obyłoby się bez sznura :)- zamówiony przez osobę, która nabyła już taki, tylko ze srebrnymi koralikami.

7 komentarzy:

 1. tak to jest, że jak się często na blogu nie pokazuje, to potem wrzuca się hurtem zdjęcia, a tu tyle cudeniek, że się skupić nie można :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Wam bardzo :) . Sznurów jest jeszcze kilka ale wstawiając wszystko na raz, zanudziłabym wszystkich ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne wymianki:) Ja na hexy bym się nie skusiła, gdybym oglądała je tylko przez internet, ale teraz mam możliwość kupowania w sklepie stacjonarnym, więc mogę na nie popatrzeć. I kuszą, ale na razie powinnam wykorzystać to, co już mam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na candy---> http://koziolekhobby.blogspot.de/2013/03/candy-nr-ii.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 5. These oils have been tested and proven to be effective against
  a variety of warts. Small and soft skin growths acquired on the skin are called skin tags.

  But since something was happening I decided to keep trying for
  a few more nights.

  Also visit my web page ... How to get rid of skin tags

  OdpowiedzUsuń