na początek ;)

na początek ;)

niedziela, 1 grudnia 2013

kwiaty i komplet w aquamarine

Niedawno zaczęłam oglądać strony z sesjami fotograficznymi dziecięcymi. Na wielu zdjęciach niemowlęce dziewczynki miały śliczne opaski z ręcznie robionymi kwiatami z tkanin. Idąc dalej - zaczęłam grzebać w sieci w poszukiwaniu takich kwiatów. Jest tam tego mnóstwo . I jako, że mam non stop dostęp do różnych ścinków zaczęłam tworzyć. Od "bazy" jednego kwiatka zaczęły powstawać następne i każdy wychodzi inny :) . Zakupiłam kilka ćwieków, zaczęłam zbierać guziczki i oto kilka moich wytworów:
Ten ma ok 6cm średnicy:
te ok 5cm:


A ten ok 8cm:
Takie kwiaty robi się z kółek i jako, że mam fioła na punkcie gadżetów - zamówiłam sobie specjalny cyrkiel właśnie do wycinania kółek ;) . Kwiatów jest dużo więcej ale zdaje się, że bloger nie chce wstawiać zdjęć takie jakie są poprawione. Bo choćby post z kapryskami. U mnie na komputerze zdjęcia wyglądają całkiem przyzwoicie a tutaj wstawiają się strasznie ciemne :( . Takie kwiaty można przyczepiać do spinek do włosów do opasek, broszek... Jedną broszkę już sprezentowałam koleżance :D .
Nie obyłoby się bez sznurów więc wstawiam tylko jedno zdjęcie ( reszta fotek nie nadaje się do pokazania :(  )  zamówionego kompletu :


 Ale jednym mogę się pochwalić: jak już widać- dorobiłam się swojego logo :D.

1 komentarz:

  1. śliczne kwiatuszki ci wyszły:) a sznur przepiękny - logo ważna rzecz:) pozdrawiam Sylwia

    OdpowiedzUsuń