na początek ;)

na początek ;)

niedziela, 30 grudnia 2012

...

Na dzisiaj nie mam pomysłu na tytuł. Pokażę tylko to, co ostatnio wyprodukowałam.
Te kuleczki chodziły za mną już od jakiegoś czasu. Kombinowałam jak szyć żeby wyszedł wzór gwiazdki na podstawowej rozpisce (na 4 początkowe). Próbowałam raz nawet pisać na kartce ale coś nie wyszło. W końcu są :) . Najpierw te turkusowe -wczoraj zrobione , a później- tzn. dzisiaj rano te złote. W turkusowych nie widać za bardzo, że są 3 kolory bo przy tak małym wzorze różnica się zatarła. Doszłam do wniosku, że trzeba brać koraliki, które mają większy kontrast. Przy złotych z kolei dałam tylko 2 kolory i też jest nieźle. Tylko czy można je nazwać złotymi? Bo żółte też nie są ;)  (użyłam Ceylon Custard i Silver Lined Topaz)

I 3 zamówione bransoletki. Proste bo takie właśnie miały być :) . Tylko czarno-złoto-srebrną nie wiedziałąm jak wykończyć, więc w końcu dałam posrebrzane końcówki i 2 zawieszki do wyboru: w kolorze srebrnym i złotym. Będzie można doczepiać albo jedną, albo drugą, albo obie naraz :)
W czerwonej kolory są kompletnie przekłamane bo użyłam: Opaque Cherry i Silver Lined Siam Ruby. A wyglądają (zwłaszcza ten Siam Ruby) jakby były pomarańczowe.1 komentarz:

  1. kuleczki strasznie mi się podobają, piękne kolory :)

    OdpowiedzUsuń