na początek ;)

na początek ;)

poniedziałek, 13 sierpnia 2012

kuleczki i inne

Dzisiaj 2 pary zamówionych kolczyków- kuleczek koralikowych- TOHO i 2 pary innych kolczyków- też zamówionych.
Te zrobiłam do prostej bransoletki z czerwonych perełek- komplet z założenia miał być prosty (żebym nie miała zbyt dużo pracy- tak powiedziała klientka ;)   ). Ale uparłam się, że za prosto to ja nie chcę i owszem- bransoletka jest prosta ale kolczyki już obszyłam TOHO. Żeby jednak miało to ręce i nogi dorobiłam do niej charmsik taki jak kolczyki. Bransoletka już u szczęśliwej właścicielki i dlatego nie mam zdjęć. Przyznam, że jakkolwiek dziwnie to może brzmieć- wyszło całkiem fajnie.
Tu z kolei koleżanka zamówiła kolczyki do bransoletki z perełek, którą kupiła już gdzieś wcześniej. Tu również dorobiłam charmsa do doczepienia do rzeczonej bransoletki :)   (o czym właścicielka jeszcze nie wie :)   )
  

A tu aniołki miały być identyczne jak te robione kiedyś ( są w poście dużo wcześniejszym) . Jako, że ani identycznych skrzydełek, ani koralików nie miałam- dostałam pozwolenie na zrobienie z tego co mam :) .


I na koniec skrzydła podobne do błękitnych- z tym, że Pani zamawiająca wolała w fiolecie.
P.S. Po raz kolejny stwierdzam, że wyprowadzę swój aparat na spacer- przez okno ;)

1 komentarz:

  1. Cudne te kolczyki toho :) Szczególnie te wpadajace w turkusy. :) Gdzie ja pomieszczę więcej ścinków nie wiem, ale mam na ich punkcie fizia :)

    OdpowiedzUsuń